blogi prywatne

Abstrakcyjnie Arcanum Quieti Christelowa Graficiarnia Cissy Graphics Coneq creativo mundo dotyk magii Dusza Anayi Faith Is Everything Favikony Garderoba Szablonow Effey Graphical Thoughts GraphicsBang Grungeyouth Halofy Imaginaria Luna Imagination of Scath Imagined Paradise Imperium Grafiki Impressole Infinity Projects Karty Bohaterów Kraina Smoków Graficznych Krucze Szablony Maudlaisy Moja Fantazja Nagłówkolandia Natt Liv Numbbears Place of art prestidigitatornia Pretty sinner Próby Szablonowania Psychodeliczna Selene Rockowa Artystka Rosalaine Rose Perdu Royal Roses since youre gone SoLL w rysunkach Sprzedam Absurd szablon caffee Szablonowa Szafa Szablonowe Imperium Szablonson Terrible Crash Trouble is coming Wavydrops

11 komentarzy:

 1. Pragnę nominować blog Impressole.
  Dlaczego właśnie ten? Autorki tego bloga, to bardzo utalentowane graficznie dziewczyny. Każda ich praca bardzo mnie zachwyca. Jest pomysłowa i dopracowana.
  Osoby, które ten blog tworzą są miłe i starają się pomóc ewentualne problemy.
  Moim zdaniem dziewczyny bardzo zasługują na tę nagrodę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Głosuję na Terrible Crash, ponieważ autorka tworzy piękną grafikę, która jest dopracowana w każdym calu i zrobiona z pomysłem. Yassmine cały czas się rozwija, tworzy nowe szablony, nie powiela tych samych pomysłów, co widać szczególnie w jej ostatnich pracach. Poza tym wytworzyła sobie niepowtarzalny styl, który jest godny podziwu i niemożliwy do podrobienia.
  Moje dane: Lenalee (zlodziejka-ksiazek.blogspot.com)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oddaję swój głos na blog Krucze Szablony. Jego Autorki to świetne artystki, ich prace ogląda się z zachwytem w oczach, każda z nich ma swój niepowtarzalny styl. Cały blog jest schludnie prowadzony, wszystko jest na swoim miejscu, łatwo się tam odnaleźć. Ta nagroda należy im się w stu procentach, nie tyle za same szablony, ale za wkład jaki wypływa od ich Autorek!
  Od:(zamki-z-czasu.blogspot.com)

  OdpowiedzUsuń
 4. Głosuję na Terriblecrash. Autorka tworzy wiele przydatnych dodatków i grafik. MA bardzo wiele pomysłów. NA jej blogu panujue miła atmosfera. POtrafi tworzyć przepiękne szablony.
  (love-enchanted.blogspot.com / Koewokikasete )

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałabym zagłosować na Krucze Szablony, ponieważ jest to blog zawierający bardzo dużo cennych informacji związanych z kodami HTML i CSS, oprócz tego autorka i kilka innych osób robią piękne szablony na zamówienie i nie tylko. Wygląd bloga zachęca do przeglądania go, a na nim panuje też naprawdę miła atmosfera, posty są bardzo ciekawe i aż się prosi, żeby je poczytać i pooglądać nowe szablony.

  ( Buntowniczka / okno-buntowniczki.blogspot.com )

  OdpowiedzUsuń
 6. Głosuję na Krucze Szablony, ponieważ moim zdaniem ta szabloniarnia jest na wysokim poziomie. Ekipę mają świetną, która tworzy niesamowite szablony. Ich strona jest bardzo schludna i zawiera instrukcje co do HTML-u i CSS-a. Zawsze tez można napisac do jednej z autorek, aby pomogły. Żadna nie potraktuje cię źle.

  Od: Sylwia ;D (w-zagadce-zycia.blogspot.com)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam blog Dusza Anayi. Uważam, że szabloniarka robi zawsze oryginalne i wyjątkowe prace. Nigdy nie są takie same, zawsze próbuje nowości. Wszyscy jej czytelnicy podziwiają ją za jej talent zarówno graficzny, jak i pisarski. Zawsze można się dopytać o kody CSS lub inne instrukcje graficzne na chat'cie. również można tam gadać o byle czym, bo dziewczyna jest bardzo miło nastawiona do ludzi.

  Od: Minnou (shikari-forever.blogspot.com)

  Pozdrawiam ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Głosuję na Dusza Anayi, ponieważ bardzo podoba mi się styl w jakim autorka tworzy swoje prace. Wszystko u niej jest czytelne i przejrzyste a do tego każdy szablon zawiera w sobie jakąś magię, która przyciąga wzrok.
  Na jej stronie można znaleźć wiele ciekawych instrukcji dotyczących kodów,a w razie problemów zawsze chętnie doradzi i pomoże :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Głosuję na Krucze Szablony, ich autorki to pasjonatki, już sam moment wejścia na bloga sugeruje, że one znają się na swoim fachu i wiedzą, co robią. :]

  Głosowała,
  Diabelstwo z Silver in Shadows.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czemu Katalog graficzny został usunięty?

  OdpowiedzUsuń
 11. Oddaję głos na bloga terriblecrash.blogspot.com
  Wszystkie prace autorki mają w sobie to coś co nie pozwala nam przejść obok nich obojętnie. Już nie tylko chodzi o szablony, ale też o wszystkie dodatki jakie tworzy z pieczołowitą dokładnością. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak oryginalnymi pomysłami. Yassmine jest naprawdę cudowną szabloniarką i osobą z którą można porozmawiać, zaś sympatyczność bijąca z jej serduszka jest tak wyczuwalna, że robi się miło już od kilku chwil rozmowy. Polecam ją gorąco ;)

  Andromeda C., bloodlusts

  OdpowiedzUsuń