7/12/2013

KONKURS ZAKOŃCZONY

Witam. Postanowiłam odwołać konkurs, gdyż jak to z doświadczenia wiem, że nie ma co szczycić się wygraną przy tak małej liczbie głosujących. Oczywiście jestem wszystkim nominującym ogromnie wdzięczna, bo wasze komentarze są naprawdę ważne, gdyż ujęliście to jak lubicie dany blog, a to już jest coś miłego dla nominowanych blogów i w pewnym sensie osoby udzielające się tam mogą czuć się wygranymi gdyż mają tak wiernych czytelników.
Mam tylko nadzieję, że w kolejnej odsłonie konkursu będzie was tutaj więcej, na tyle by można było przyzwoicie skończyć NGK. :)

3 komentarze:

 1. Może i było mało głosów, ale odwołując konkursy, jeszcze bardziej zniechęcacie do głosowania, bo po co głosować, skoro znów z tego nic nie wyjdzie?
  Rozumiem, że jak na tak długi okres głosowania pewnie spodziewałyście się zdecydowanie większego odzewu, ale mówi się trudno. Ja bym mimo tego zrobiła rozwiązanie konkursu.
  Ale to wasza decyzja (:

  PS. Wiecie, że macie na tym blogu weryfikację obrazkową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko wiesz, poprzednim razem wszyscy najeżdżali na mnie za to, że pomimo tylu głosów konkurs się odbył. Nie chciałam tego powtarzać.

   Usuń
  2. Wszystkim nie da się dogodzić (;

   Usuń