6/03/2013

#1 Nagroda Katalogu Graficznego

Nagroda Katalogu Graficznego to nie co innego jak konkurs, w którym to Wy - obserwatorzy i czytelnicy będziecie nominować blogi prywatne lub szabloniarnie. Zasady tego konkursu są proste - nominujecie blog, który Waszym zdaniem na to zasługuje. Jury przeliczy głosy i takim o to sposobem wyłonimy zwycięzcę.
Osoba zgłaszająca swój ulubiony blog powinna posiadać: konto na bloggerze oraz swój własny blog (w razie braku bloga, prosimy o tym napisać). By zapobiec fałszowaniu głosów, lub zakładaniu tak zwanych kont "widmo", w naszym konkursie najważniejsze jest uzasadnienie dlaczego to ten, a nie inny blog zasługuje według Ciebie na wygraną.
Nominacje prosimy składać pod właściwą zakładką. Z zakładkach podaliśmy również ogólne informacje: nazwy blogów które można zgłaszać w tej zakładce jak i autorów. Uwaga: można zagłosować TYLKO na jeden blog! Komentarze prosimy dodawać do dnia 6 lipca 2013' do godziny 2359
Przykład komentarza: Zgłaszam blog katalog graficzny ponieważ sądzę, że grafika na tym blogu jest piękna, autorki dbają o dobry wizerunek bloga, przykładają się do niego. Ponadto sądzę, że blog wyróżnia się oryginalnym szablonem, rodzinną atmosferą i częstymi, długimi notkami. Podaję również moje dane: shammy (nick), katalog graficzny (blog główny - w razie posiadania więcej niż jednego bloga).
Zwycięzca zostanie ogłoszony w niedzielę 7/07/13
Nagroda Katalogu Graficznego to specjalne miejsce na stronie głównej KG, w którym znajdować się będzie link danego bloga wraz ze specjalnym banerem tudzież butonem na czas nieokreślony, a przynajmniej do kolejnej edycji konkursu.
Jeżeli podoba Ci się ten konkurs, wklej buton na swojego bloga.

inne: 1 2 3


Załoga Katalogu Graficznego

5 komentarzy:

 1. Zgłaszam Wioskę Szablonów. Szablony tutaj są oryginlne, inne niż te, które można znaleźć na pozostałych szabloniarniach. Załoga stara się, aby jej prace były schludne i ładne. By nie było w nich nadmiaru niepotrzebnych rzeczy, gdyż dużo nie oznacza wcale lepiej.

  Shalis, http;//wioskaszablonow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam Szablownicę [http://szablonownica.blogspot.com/], gdyż szablony, które tworzą naprawdę dobre blogerki, są oryginalne, świtne i zachwycające. Każdy jest inny, a każde następne są jeszcze ciekawsze od poprzedniego. Dziewczyny, które prowadzą bloga są życzliwe i wykonują większość szablonów, o które zostaną poproszone. Stronka jest rewelacyjna!
  `Grossa

  OdpowiedzUsuń
 3. Głosuje na TerribleCrash.blogspot.com. Uwielbiam dodatki Yassmine i to jak w zrozumiały sposób udziela rad innym grafikom i użytkownikom bloggosfery.
  Poza tym, jej blog jest przejrzysty więc łatwo wszystko znaleźć. Jeśli ktoś szuka czegoś na prawdę ciekawego, to zdecydowanie powinien tam zajrzeć.

  Kas s

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Miał być ogłoszony dzisiaj zwycięzca, kiedy to nastąpi? :)

  OdpowiedzUsuń